Як змонтувати кондиціонер на висоті альпіністами

28.05.2022 | Категория: Инструмент

Установка кондиціонерів на висотних будинках є звичайною справою для мастрів, але іноді їм доводиться залучати промислових альпіністів.

Цей тип установки кондиціонера відрізняється від установки блоку всередині будівлі, на сходовому майданчику або з вікна квартири, оскільки зовнішній блок зазвичай встановлюється на незахищеному виступі, тобто без поручнів і часто на великій висоті.

Це, як і раніше, проста установка для технічних фахівців, які пройшли навчання за програмою робіт на висоті, але українське законодавство вимагає від них проведення спеціальної підготовки та забезпечення запобіжних заходів, а також вживання адекватних заходів безпеки при роботі на висоті. Вони мають обгородити місце проведення робіт, поставити сигнальні фішки чи натягнути стрічку. Плюс знизу, під місцем проведення робіт бажано знаходження людини, яка попереджатиме людей, куди їм не варто йти.

Це вимагає трохи більше часу і, отже, коштує відповідно дорожче, ніж звичайна установка зовнішнього блоку, проте промислові альпіністи виконують сотні таких установок і мають службовий автомобіль, спеціально налаштований для установок кондиціювання повітря у висотних будинках. Вони підготовлені, організовані та мають досвід у цій галузі, що означає, що верхолази все ще зможуть заощадити гроші клієнтів на витратах на установку порівняно із звичайними майстрами, які вирішать проводити ці роботи, вибудовуючи ліси або викликаючи автовежу.

Бригади альпіністів із встановлення висотних кондиціонерів проходить офіційне навчання робіт на висоті. Курси є обов’язковою умовою у цій галузі та є загальними курсами в Україні з роботи на висоті. Багато фахівців також є свідченням irata (промислова торгова асоціація канатного доступу).

З висотним кондиціюванням повітря важливо виїхати на об’єкт та провести його огляд. Оскільки існує багато нюансів, від висоти будівлі до її архітектурних надлишків. Це дозволяє точно сформувати фіксовану пропозицію та кошторис, щоб ви могли отримати корпоративне схвалення, перш ніж продовжити співпрацю.

Із замовником також обговорюються доступні варіанти того, як досягти бажаного результату, методологію, яку використовуватимуть, щоб виконати роботу ефективно, акуратно і, найголовніше, безпечно. Допоможуть узгодити всі питання з компанією, що управляє, яка видає дозволи і нададуть усі документи та сертифікати, які потрібні для проведення робіт.

Відповідно до запитів клієнтів, фірми також пропонують інші послуги для абонентів з кондиціювання повітря у висотних будинках, які мають особливі вимоги, пов’язані з канатним доступом та вимогами до роботи на висоті. Вони зможуть не лише зробити монтаж кондиціонера, а й провести його демонтаж для ремонту або провести діагностику та відремонтувати його на висоті. Плюс зможуть його почистити та помити, що бажано робити, хоча б раз на кілька років для покращення роботи системи.