Зниження цін на ринку пакувальних матеріалів від початку війни в Україні становить 10-15%

08.05.2023 | Категория: Стройматериалы

У березні минулого року економіці нашої держави загрожував крах через агресивні дії рашистів. Однак нині ринок торгівлі та економіка в цілому демонструють ознаки повернення до довоєнного рівня, про що свідчить діяльність численних компаній.

На прикладі реновації вітчизняних компаній розповімо про «Олпак» — виробника пакувальних матеріалів. Фірма спеціалізується на стретч-плівці, пакувальних стрічках і гофроящиках. Ці матеріали широко використовуються в багатьох галузях промисловості та професій.

За останні півроку «Олпак» відзначив несподіваний сплеск попиту на свою продукцію, зокрема великі оптові замовлення на стрейч, скотч і картонні коробки. Зростання кількості замовлень стало приємним сюрпризом, оскільки раніше компанії було важче знайти клієнтів. Підвищений попит дозволив компанії розширити свою діяльність і залучити нових інвесторів.

За словами генерального директора Вадима Олішевського, попит на стретч-плівку зріс на 30% порівняно з серединою весни 2022 року, тому це дало можливість знизити ціни на продукцію в середньому на 10-15%. Цей сплеск пояснюється зростанням виробництва та торгівлі в Україні, а також збільшенням уваги до якість та безпека упаковки продукції.

«Ми очікуємо переломного моменту та остаточної перемоги над рашистами. Поступове відновлення економіки України є чітким свідченням того, що кінець війни близько. Наша країна може похвалитися значним потенціалом у багатьох секторах, включаючи виробництво та експорт товарів. Оскільки ми продовжуємо боротьбу з російськими нацистами, надзвичайно важливо зосередитися на зміцненні наших збройних сил та економіки для забезпечення сталого розвитку. Тому ми всебічно підтримуємо наші Збройні сили та постійно намагаємось підтримувати їх продуктами, грошима або постачаємо необхідне військове оснащення.

З вірою в світле майбутнє чекаємо на перемогу. Незважаючи на те, що Україна переживає важкі часи, наш народ нарешті об’єднався та має величезний потенціал і ресурси для швидкого відновлення та процвітання. Ми сповнені рішучості створити щось на кшталт «українського економічного дракона», а з членством в ЄС та додатковими реформами ми забезпечимо все, що нам потрібно – процвітання та благополуччя для майбутніх поколінь», – поділився Вадим Олішевський, директор компанії «Олпак».

Нинішнє зростання попиту на пакувальні матеріали є лише одним із багатьох ознак відновлення торгівлі та зростання ділової активності в Україні, що вказує на майбутній перелом у війні, та якнайшвидшу перемогу.

Схожі прогнози щодо майбутнього нашої країни мають і економісти, і політологи. З нашим величезним культурним та інтелектуальним потенціалом, ми все більше будемо спрямовувати ресурси на розвиток освіти, науки, технологій, розширення можливостей молоді та підприємництва. Ці зусилля дозволять нам злетіти на нові висоти та стати міцною та процвітаючою європейською державою. Слава Україні!