Посуд для дому: як обирати та декілька порад
Організація кухні в будинку є одним з найважливіших кроків при облаштуванні домашньої обстановки.
Це головне місце, де більшу частину часу проводить сім’я, збираючись разом за сніданками, обідами і вечерями. Для створення затишної атмосфери, а також досягнення ергономічності та інших позитивних характеристик, потрібно підійти до вибору посуду грунтовно.
У магазинах, в тому числі і онлайн торгових майданчиках можна замовити посуд з представленого асортименту за доступними розцінками від різних виробників. Для кожної сім’ї передбачається певний набір, який обирається виходячи з кількості проживаючих в будинку, а також інших тонкощів і нюансів.
Перелік кухонного начиння
Якщо орієнтуватися на базові елементарні потреби, то наявність певної техніки на кухні розширює вибір. Умовно можна виділити наступну класифікацію щодо кухонного посуду:
- класичний набір-як правило, розраховується на одну-дві персони, а також передбачає наявність двох сковорідок (наприклад, для приготування сніданку і вечері), каструлі, включаючи невеликий ківш, призначений для варіння яєць, а також стандартну форму для запікання в духовій шафі;
- середній набір — кілька розширюється і розрахований вже на сім’ю, що складається з трьох-чотирьох чоловік, переважним чином де маються на увазі маленькі діти. Тому тут додається форма для пирога, кексів і спеціальна найчастіше металева вставка, що виконує функцію пароварки;
- для досвідчених кухарів-підходить більше ля справжніх цінитель кухні і професійних любителів мистецтва готування , про який вдома рідко згадують;
- додаткові функціонал — включає в себе різні кухонні пристосування, що дозволяють приготувати будь-яку їжу з кухні інших країн, наприклад, суші і роли.
Для економії навколишнього простору рекомендовано купувати посуд відразу наборами, так як даний підхід передбачає систему зберігання за типом «матрьошки».
Критерії вибору
Для того щоб було легше визначитися з найбільш підходящими варіантами, слід звертати увагу на такі параметри при виборі, як:
- Розміри-підбираються з розрахунку приблизно сімсот грам на кожну порцію страви;
- форма — вона може бути будь-якої геометричної, а додатково оснащуватися високими стінками, а також товстим дном;
- матеріал — посуд виготовляють з медичної сталі, чавуну, литого алюмінію і сплавів, а також порцеляни, міді та іншої сировини;
- покриття — може бути виконано за допомогою емалі, кераміки і крихким синтетичного походження речовиною.