Де шукати якісні сертифіковані протипожежні металеві двері

21.02.2024 | Категория: Двери и окна

Загроза займання ніколи не буває нульовою, тому необхідно приділити увагу пожежній безпеці. Якісні металеві протипожежні двері є обов’язковою частиною системи безпеки ДСТУ.

Вони встановлюються на об’єктах, де одночасно присутня велика кількість людей. Неважливо, чи є вони співробітниками підприемства, чи прийшли розважатися, система пожежної безпеки необхідна як на промисловому виробництві, так і в торгово-розважальному центрі. Призначення такої конструкції, як двері металеві протипожежні, полягає в:

  • стримуванні розповсюдження полум’я;
  • захисті людей від теплового випромінювання;
  • перешкоджанні поширенню газоподібних продуктів горіння.

Зауважте, що такі двері часто встановлюються на маршрутах для евакуації. В Україні можна купить елементи протипожежної безпеки безпосередньо із виробництва Cortez: https://cortez.ua/ua/g27931686-metallicheskie-protivopozharnye-dveri. А ми розповімо, чому придбання від виробника на замовлення дає найкращі ціни та гарантовану якість.

Якісні металеві протипожежні двері ДСТУ в Україні

Металеві протипожежні двері ДСТУ з виробництва – найкраще рішення. Справа в тому, що подібна продукція обов’язково має бути сертифікована. Якщо документація, що підтверджує якість товару, відсутня, такі металеві двері не вважаються протипожежними.

У документах має бути зазначено все. Але найголовнішим є період часу, протягом якого конструкція зберігає цілісність, отже, і ефективність. У Cortez можна знайти моделі EI30, EI60 та EI90. Це позначення вказує на клас вогнестійкості виробу. Мається на увазі, що дверне полотно, фурнітура, одним словом, всі комплектуючі, здатні витримувати вплив відкритого вогню протягом 30, 60 або 90 хвилин відповідно.

Купити двері металеві протипожежні від виробника Cortez на замовлення

Звертаючись до виробника, ви отримуєте:

  • найкращу ціну;
  • можливість ознайомитись із сертифікатом якості ДСТУ;
  • додаткові опції.

Останній пункт має на увазі колір покриття, наявність або відсутність скляних вставок та інше. Наприклад, можна придбати металеві протипожежні двері із системою антипаніка. Також у каталозі Cortez є моделі на одну або дві стулки. Нарешті двері металеві протипожежні в Україні можуть бути виготовлені в різних розмірах. Існують варіанти для промислових, торгових, житлових об’єктів.