БУ айфони: переваги покупки та як правильно обирати

08.11.2023 | Категория: Инструмент

Напевно, кожна людина мріє про смартфон від «яблучного» бренду. Однак покупка нової техніки по кишені далеко не всім жителям країни.

Ви можете купити бу Айфон на https://beon.com.ua/iphone-used, щоб отримати смартфон з багатим функціоналом. Але в процесі його вибору варто звернути увагу на деякі важливі моменти.

Визначте модель гаджета

На жаль, на вторинному ринку техніки чимало шахраїв. Вони намагаються продати стару версію девайса під виглядом більш нової моделі. Це обумовлено тим, що деякі покоління смартфона володіють ідентичним дизайном. Зайдіть в налаштування і перевірте інформацію про телефон, щоб виключити неприємний сюрприз в подальшому.

Перевірте всі серійні номери та IMEI

На цьому ринку зустрічаються «франкенштейни». Начинку одного девайса пакують в інший корпус і поміщають все в коробку від третього смартфона. Важливо перевірити кожен серійний номер та унікальний код, щоб уникнути проблем. Завдяки цьому ви точно не придбаєте «кота в мішку».

Перевірте датчик потрапляння води

Айфони оснащені маркером, який відображає, чи потрапляла вода всередину корпусу. Зазвичай такий датчик знаходиться в роз’ємі лотка, куди вставляється сімка. Просто дістаньте лоток, а потім посвітіть ліхтариком всередину. Якщо маркер забарвлений в білосніжний або сріблястий відтінок, то переживати нема про що. Бачите, що датчик червоний? Тоді перед вами знаходиться потопельник, експлуатація якого може викликати проблеми.

Огляньте гвинти на наявність вм’ятин

Визначити, чи розкривався пристрій, можна по нижній стороні смартфона. Екран девайса кріпиться до рами двома гвинтами, у яких п’ять граней. Капелюшки елементів повинні бути рівними, неприпустимі їх викривлення і зрізи. Гвинти повинні бути вкручені на однакову глибину. Якщо вони виступають за межі корпусу, то це говорить про те, що пристрій раніше розкривали.

Перевірте працездатність кнопок

Натисніть на всі клавіші, які є фізичними. Клік повинен бути відчутним і чітким. Посадка кнопок повинна бути якісною, так як деренчання неприпустимо. Кволі кнопки видадуть дешевий корпус неоригінального походження. Клавіші можуть западати і бовтатися, тому відмовтеся від такої покупки.

Якщо ви вирішили купити б/у смартфон Айфон, обов’язково приділіть увагу всім вищеописаним моментам. Завдяки цьому ви не пошкодуєте про вкладені в придбання девайса гроші в подальшому. Він прослужить ще довго, радуючи стабільним і безперебійним функціонуванням!