Технологічні переваги тензодатчиків у ваговій промисловості: від виробництва до логістики

26.04.2024 | Категория: Инструмент

Ваговимірювальне обладнання супроводжує людство протягом усієї його історії. У наші дні немає такої сфери життя, в якій можна було б повністю відмовитись від вагів.

Тим більше, що сьогодні обладнання для виміру ваги сильно змінилося. Наявність таких елементів, як тензометричні датчики, зробило ваги більш точними, надійними і дуже зручними. До того ж, виміри разом із тензодатчиками стали вимагати менше часу. Це у давнину потрібно було довго підбирати гирки, щоб точно визначити масу об’єкта. Сьогодні достатньо кількох секунд, щоб отримати точний результат, а також етикету і навіть упаковку.

У цій статті ми розповімо про переваги ваги з тензодавачем в основі. А купити тензометричний датчик ваги можна через каталог Keli: https://keli.ua/. І ціна буде найкращою в Україні.

Сучасне ваговимірювальне обладнання з тензометричним датчиком ваги

Говорити про переваги тензометричного датчика ваги у відриві від інших компонентів сучасного обладнання для вагів не зовсім коректно. Наявність тензометричних датчиків важлива, але не менш важливий для сучасних вагів і контролер. Індикатор можна назвати комп’ютером, який обробляє отримані з тензодавача дані та переводить їх у цифри. Самі тензодатчики просто перетворять механічну деформацію на електронний сигнал. Тому технологічні переваги промисловість та логістичні компанії отримують від сучасного ваговимірювального обладнання в комплексі. Серед плюсів:

  • можливість автоматизації виробничих ліній (тензометричні датчики та контролери в цьому випадку відповідають за контроль над масою робочого матеріалу);
  • підвищення швидкості безперервної роботи, що дає більшу продуктивність;
  • безпека, оскільки автоматична техніка може працювати з токсичними матеріалами;
  • точність (автоматичне обладнання не піддається впливу людського фактора).

У логістиці ваги з тензометричними датчиками зовсім незамінні. Вони використовуються для фасування товарів на вагу, визначення маси окремих вантажів, а також транспортних засобів. Основним плюсом вагів з тензодатчиками для логістики є висока швидкість обробки інформації, можливість підключення до баз даних і точність.

Щоб купити тензометричний датчик ваг, зверніться до співробітників каталогу «Келі».