Електрична тепла підлога: переваги та підключення

05.03.2023 | Категория: Пол и потолок

Пристрій електричної теплої підлоги досить складно. Щоб забезпечити нормальну, безпечну і ефективну роботу системи, необхідно правильно підійти, як до вибору теплої підлоги, так і монтажних робіт.

Будь електричних тепла підлога працює на основі високоефективних нагрівальних компонентів. Вони розташовуються в стягуванні. Таку систему можна монтувати в приміщення різного призначення, забезпечити рівномірне і ефективне поширення тепла. Електричний тепла підлога можна застосовувати, як в якості основного, так і додаткового обігрівача. Відзначимо, що завжди можна купити підлогу на https://elektrokonyk.com.ua/.

Принцип дії теплої підлоги

Незважаючи на те, що Тепла підлога застосовується для різних цілей обігріву, їх принцип роботи залишається однаковим. Система обігріває підлогу відповідно до заданого режиму. Режим задається користувачем, можна вибрати будь-який температурний режим і створити в приміщенні необхідний мікроклімат. Харчування передається до нагрівачів за допомогою терморегулятора. Терморегулятор регулює температуру і замикає контакт, за рахунок чого і харчування переходь до нагрівальних матів.

Пол починає нагріватися і передати тепло рівномірно по всьому приміщенню. Температура регулюється термодатчиком. Після досягнення заданої температури, термостат розмикається. Таким чином, підлога починає остигати, коли температура знижується до 2 градуси, знову контакт замикається і підлога обігрівається. Дана ланцюжок повторюється автоматично, постійно забезпечуючи в приміщенні високий рівень комфорту і теплоти. Постійне повторення представленого циклу дає можливість в приміщенні завжди тримати заданий температурний режим.

Функціональні якості і відмінність представленої системи

Теплі електричні підлоги функціонують двома різними методами:

  • метод контролю температури;
  • теплоємність підлоги.

Саме вибору методу функціонування дозволяє визначити призначення обігрівальної системи. Контроль нагріву виконується по підлозі. Система застосовується для обігріву підлогового покриття. Це дуже зручно і практично, особливо якщо в будинку є дитина, яка постійно грає на підлозі. Для нагріву застосовується нагрівальний кабель і мати, які здатні накопичувати тепло. Сучасні системи теплих підлог дозволяють не тільки забезпечити обігрів по всьому приміщенню, але і відмінно заощадити на електриці.