Бізнес література: найпопулярніші видання та їх переваги

23.01.2023 | Категория: Полезные статьи

Багато успішних бізнесменів були колись простими людьми з великими амбіціями. Вони прагнули стати багатими і побудувати свій великий бізнес.

Будь-який керівник повинен бути начитаним, стежити за сучасними змінами і бути в тренді. Тому варто читати якісні книги про бізнес.

Кращі книги про бізнес

Уоррен Баффет відомий в Америці своїм успіхом інвестицій в інші компанії. На його прикладі була написана книга Робертом Хагстромом, де простою для людини мовою описані рішення і схеми інвестування Уорреном в чужий бізнес. У книзі розкриті Основи інвестування, тактики і навіть стиль мислення інвестора.

Ще одна книга, яка отримала не меншу популярність — це «Найбагататша людина у Вавилоні». Її вважають основною книгою, методики якої підходять для будь-яких сфер діяльності і є універсальним посібником в економіці. Тут можна дізнатися про основні фінансові закони, вклади і навіть допоможе навчитися збільшити свої заощадження.

Менеджерам і управлінцям варто почитати книгу Маркуса Бакінгем і Курта Коффмана. Ця допомога по роботі з персоналом допоможе виявити сильні і слабкі сторони своїх співробітників. Автори пропонують унікальну методику, як навчитися розкривати таланти працівників і змусити їх віддаватися роботі цілком. Не можна вимагати від людини того, чого він не знає або не вміє. Але хороший управлінець зобов’язаний створити таку атмосферу в колективі, в якій співробітники будуть прагнути перевершити себе і будуть працювати в інтересах компанії. Саме цьому може навчити книга.

Малому бізнесу завжди дістається багато проблем. Для тих, хто знаходиться тільки на старті відкриття власної справи, варто звернути увагу на книгу Майкла Гербера про малий бізнес. Автор допоміг відповісти на безліч питань: яку модель бізнесу вибрати; в чому секрет успіху малого бізнесу; як його відкрити, налагодити і розвинути. Про все це можна докладніше дізнатися в даному виданні.

Пітер Друкер є найкращим наставником і гуру менеджменту. Його книга» ЗАВДАННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ в ХХІ СТОЛІТТІ » вже встигла завоювати достатню любов і стала в своєму роді посібником для стартаперів. Автор вміло порівнює розвиток економіки, дає практичні поради та прогнози у сфері фінансової та суспільства цілком. Крім теорії, тут присутні заклики до дії, завдання і способи вирішення гострих проблем.

Не варто нехтувати читанням актуальної бізнес літератури. У джерелах можна знайти не тільки суху теорію, а й дізнатися про реальні історії успіху, отримати чужий досвід, застосувати поради вже успішних людей на своїй практиці.