Поняття про пневмомотори та рекомендації

22.01.2023 | Категория: Полезные статьи

Моделі пневмомоторів представлені у наш час у великому виборі. Конструкція обладнання проста, вага невелика, діапазон частоти оборотів високий.

Сучасна вакуумна техніка має гарні експлуатаційні характеристики. Варто звернути на неї увагу, щоб впоратися з велико кількістю задач.

Різновиди пневмомоторів

Ви можете знайти у продажу різні види пневмомоторів. Серед основних варіантів:

  1. Шестеренні пневматичні двигуни. Вони складаються з двох зубчатих коліс, що працюють у корпусі з мінімальним ходом. Одне зубчате колесо направляється за допомогою стиснутого повітря у напрямку оборотів. Друге колесо крутиться у протилежному напрямку. Вихлопні гази направлені до камер, у яких створюються обороти.
  2. Турбини. За допомогою турбин можна зробити приводи з низьким енергопоглинанням стабільними. Робота деталей буде постійною, частота оборотів підвищиться. Пневматичні турбини можуть бути одноступінними або ж двохступінними. Перетворення енергії тиску у кінетичну енергію відбувається у першому турбінному колесі. Витрати повітря будуть перерасподілені до стаціонарного турбінного колеса. Та енергія, що залишилася, буде перетворена у другому турбінному колесі.
  3. Лопасні пневматичні мотори. Вони складаються з ротору, що обертаються по кругу. Отвір циліндру ротору ексцентрично зміщений. Через це створюються робочі камери, об’єм яких збільшується у напрямку оборотів. Стиснуте повітря перетворюється у кінетичну енергію, тому можна отримати якісну роботу мотору.

Серед цих різновидів моторів ви можете обрати той варіант, який вам підходить. Уважно вивчіть характеристики обладнання, щоб не здійснити помилку.

Використання пневматичних моторів

Можна користуватися таким обладнанням для нестаціонарного використання. Двигуни ви підберете для свердлових, шліфовальних, фрезерних машин. Прилади мають малу вагу та компактні розміри.
Двигуни, що виконані з нержавіючої сталі, не будуть деформуватися від різноманітних негативних факторів. У наш час можна обрати мотори з високим моментом, щоб впоратися з завданнями якісно.

Пневматичні мотори дадуть можливість переміщувати тяжкі рулони паперу, залізнодорожні вагони, літаки вручну. Це звучить фантастично, але людина швидко та легко впорається з такими завданнями, якщо буде користуватися відповідною технікою. За допомогою даного пристрою вам вдасться переміщувати більше 100 тон ваги без зайвих складнощів.