Якісний папір: запорука тривалої служби оргтехніки

10.05.2024 | Категория: Полезные статьи

Папір – один із головних атрибутів офісного приміщення. І хоча все давно комп’ютеризовано й ніхто вже не пише документи від руки, для укладання договорів, наказів, накладних та інших документів папір почали використовувати в іще більшій кількості, тільки вже для друку на принтерах.


Купити офісний папір за найкращими гуртовими цінами можна на сторінці https://paperino.com.ua/ofisnyi-papir-a4-opt/ сайту інтернет-магазину Paperino. Якість паперу дуже впливає як на зовнішній вигляд надрукованих документів, так і термін служби оргтехніки. Некоректний вибір такого витратного матеріалу може стати причиною виходу з ладу техніки для друку. Нікому не хочеться, щоб у найвідповідальніший момент знадобився терміновий ремонт принтера.

Сьогодні ринок пропонує найрізноманітніший вибір витратних матеріалів. Можна легко розгубитися та придбати неякісну продукцію. Тому під час покупки офісного паперу вибирайте перевірених постачальників.

Як вибрати офісний папір?

Папір для офісної роботи ділиться за класами. Саме від класу залежить якість матеріалу та, як наслідок, термін служби офісної техніки. Є такі класи:

  • Клас С. Найбільш економічний і найнижчий клас паперу. Такий витратний матеріал не підходить для струменевого принтера, а лише для друку документів із мінімальними вимогами щодо якості паперу.
  • Клас В. Середній клас паперу з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Такий папір підходить для друку на лазерному принтері. Часто його використовують для архіву чи оформлення різних стендів.
  • Клас А. Найпоширеніший папір, оскільки має найвищий клас якості, відсоток білизни та гладку поверхню. Такий матеріал використовують для швидкого та високоякісного друку документів у великих обсягах.

Завжди звертайте увагу на якісні характеристики паперу, особливо коли купуєте його гуртом, щоб не шкодувати про витрачені на вітер кошти.

Де замовити та купити гуртом папір хорошої якості?

Купувати папір гуртом завжди вигідніше. А якщо ще й у перевіреного постачальника, то в рази приємніше. Адже ви в буквальному значенні слова довіряєте продавцеві свою оргтехніку, що іноді часом працює практично цілодобово.

Замовляючи папір у Paperino, ви можете бути впевнені та спокійні щодо його якості та бездоганності. Paperino – це:

  • високий сервіс обслуговування;
  • якісні товари;
  • доступні ціни на послуги та доставлення;
  • 5% знижка новим клієнтам;
  • безплатне доставлення Києвом за замовлення на суму понад 2 000 грн.

Замовити товар можна зручним для вас способом: кур’єрською службою «Нова пошта» чи «УкрПошта». Можливо забрати самостійно в м. Київ.