Поняття про купелі на дровах та їх переваги

25.01.2023 | Категория: Сантехника

Дров’яна купіль стане відмінним доповненням для купання в басейні, особливо в холодну пору року Такі купелі допоможуть розслабитися, провести час з користю і поправити здоров’я.

Головні переваги дров’яної купелі

Купелі можна виготовити своїмі руками, проте краще їх купити на relaxtub-ua.com вже в готовій зборці. Relax Tub допоможе з вибором та правильною встановкою купель, джакузі та навіть цілих саун. Купання в гарячих купелях має кілька достоїнств:

  1. Розслаблення і зняття стресу. Вона допомагає розслабити мускули, прибрати головний біль і втому. У процесі купання в організмі відбувається викид гормону щастя — ендорфіну.
  2. Допомагає налагодити сон.
  3. Поліпшення кровообігу, розкриваються пори і відбувається глибоке очищення шкіри, омолодження.
  4. Так як гарячі ванни розслаблюють мускули, знімають біль, то вони ідеально підійдуть для людей з артритом.
  5. Купіль підвищує температуру тіла, знижує кров’яний тиск, що у наслідку знижує рівень цукру в крові.
  6. А ще, такі купання об’єднують і дозволяють провести з користю час в колі сім’ї або друзів, відмовившись від гаджетів і світу Інтернету.

Фінські купелі корисні не тільки дорослим, а й дітям. Але у таких купань можуть бути і наслідки. Не рекомендується відвідувати їх вагітних жінкам або в період годування. Не можна заходити в купіль, якщо є простудні захворювання з підвищенням температури тіла. Також заборонено купання при крововиливах і в період менструального циклу. Людям, з проблемами серця також краще утриматися від такого роду відпочинку.

Різновиди купелей

Класична купіль виготовляється з дерева округлої форми. Найбільш популярними моделями є ємкості з можливістю підтримки температури води. Підігрів води здійснюється за допомогою дров’яної печі або електричних нагрівальних елементів. Купіль на дровах складається з:

  • чаша з поліпропілену з дерев’яною обшивкою;
  • система зливу;
  • можливе підсвічування або гідромасаж;
  • піч з нержавіючої сталі.

Для того, щоб було зручно забиратися всередину, до купелі приставляють додатково сходи і поручні. Форма ємкості не обов’язково виготовляється у вигляді кола, вони можуть бути різної форми: овальної, прямокутної, кутовий і ін.

Чаша може встановлюватися на кам’яну площадку, а та підігрівається за допомогою дров’яної печі. Пластикові ж вироби так підігрівати заборонено, тому пічку приєднують до ємності за допомогою змійовика. Купелі можна встановлювати в будинках, але максимальний ефект і комфорт буде якщо її встановити на вулиці, у дворі приватного будинку або на веранді.