Включення бойлеру: як правильно зробити та декілька порад

19.07.2023 | Категория: Сантехника

Для нагрівання води можуть бути використані різноманітні пристрої та пристрої. Але часто для цього застосовуються бойлери.

Щоб скористатися всіма плюсами подібних агрегатів, потрібно точно знати, як включити бойлер, як його вимкнути.

Особливості запуску

Щоб забезпечити нормальну роботу водонагрівача, варто ознайомитися з основними етапами запуску.

  1. Спочатку слід увімкнути кран, за допомогою якого буде запущено холодну воду.
  2. Протягом певного часу резервуар, що входить до нагрівача, буде заповнюватися холодною водою.
  3. Далі потрібно буде відкрити кран, яким обладнано водонагрівач, щоб поступово йшла гаряча вода. Деякий час слід почекати, поки почне слідувати прямий струмінь. Це дозволить зрозуміти, що все повітря із системи вийшло.

Якщо всі дії будуть виконані правильно, можна здійснювати підключення водонагрівача до електричної системи. Додатково можна провести налаштування та коригування ключових параметрів.

Особливості тимчасового відключення водонагрівача

Якщо людина раніше не користувалася бойлером, то важливо розуміти, як правильно здійснювати відключення. Усі заходи відрізняються простотою.

  1. Попередньо потрібно виконати зупинку раніше запущеної програми. Для цього варто виконати всі вказані в інструкції дії.
  2. Після цього необхідно вимкнути обладнання від електричної мережі.
  3. На трубі, яка підключена до бойлера, встановлений кран для подачі гарячої води. Його варто перекрити.
  4. На наступному етапі слід перекрити і кран, за допомогою якого контролюється подача холодної води.

Ще одне питання, яке цікавить багатьох користувачів, полягає в тому, чи слід здійснювати злив води. Її варто залишити на нетривалий час. Але якщо водонагрівач експлуатуватися не буде протягом 30 днів і більше, то воду необхідно обов’язково зливати. Тільки в цьому випадку можна буде мінімізувати ймовірність утворення корозійних плям або окислення. В іншому випадку термін активного використання може скоротитися.

Усі заходи, які стосуються відключення чи підключення, варто здійснювати відповідно до попередньо підготовленої професіоналами інструкцією. Тільки за такого підходу можна буде мінімізувати додаткові витрати.