Електропривод для ролетів Mosel 70: що означає цифра «70»

16.06.2024 | Категория: Стройматериалы

Компанія Mosel Motor пропонує великий вибір внутрішньовальних та навальних двигунів для ролет. Mosel 70 належать до першої групи.

Цифра в назві позначає діаметр валу, що, своєю чергою, впливає на потужність і вантажопідйомність обладнання. Крім таких пристроїв, як електропривод Mosel 70, у каталозі можна знайти моделі з позначенням 40, 60 та 102. Наприклад, «Мосел» 40 розраховані на роботу з конструкціями, вага яких не перевищує 16 кг.

У цій статті ми розповімо, яким може бути електродвигун Mosel 70, а купити його можна онлайн: https://moselmotor.com.ua/ua/g115987219-dvigateli-dlya-rollet. При цьому регіон поштової доставки – вся Україна.

Двигуни для ролет Mosel 70 в Україні: які моделі є в наявності

На цю митьелектропривод Mosel 70 включає моделі, які діляться на 4 групи за способом управління. Ви зможете підібрати двигуни для ролет «Мосел», які керуються за допомогою:

  • натискання кнопки (знаходиться поруч із конструкцією);
  • кнопки та пульта дистанційного керування;
  • пульта Д/У, стаціонарної кнопки + можливість аварійного ручного відкриття;
  • аварійного ручного керування та стаціонарної кнопки.

Як бачите, електродвигун Mosel 70 представлений у різних варіантах. Це дозволяє без зайвих витрат підібрати обладнання, яке ідеально підходитиме для ваших вимог.

Купити електродвигун Mosel 70 через сайт компанії «Мосел»

Найкраще двигуни для ролет Mosel 70 підходять для автоматизації ролет і відносно великих маркіз. Завдяки діаметру валу та загальної потужності обладнання, ці електроприводи чудово підходять для застосування разом із полотнами з металевих ламелей. Своє застосування ця продукція компанії Mosel Motor знайшла у побутовій (приватні котеджі), комерційній сфері. Також вони незамінні в компаніях, які надають різні послуги.

Оскільки в Україні бренд «Мосел» представлений офіційно, вигідно купити електропривод Mosel 70 не складе жодних проблем. Завдяки наявності онлайн каталогу, ви зможете оформити замовлення, перебуваючи у будь-якому регіоні країни.

Зверніть увагу, що є всі різновиди електродвигунів Mosel 70. Також можна підібрати і промислові варіанти. До останніх відносяться приводи з навальною конструкцією, розраховані на великі навантаження. За потреби можна також отримати консультації кваліфікованих спеціалістів або придбати запчастини.