Комплекс видалення цвілі та грибка: навіщо він потрібен і як працює

29.09.2023 | Категория: Полезные статьи

Цвіль і грибок можуть бути причиною безлічі проблем у будинку — включно з алергіями, подразненням очей і дихальних шляхів, а також пошкодженням стін і стель. На щастя, існує ефективний спосіб позбутися цих проблем — комплекс видалення цвілі та грибка.

Разом зі спеціалістами служби дезінфекції DFD https://dfd.com.ua/ спробуємо розібратися, що це таке, навіщо потрібно, як проводиться, а також які гарантії він надає.

Що таке комплекс видалення цвілі та грибка

Комплекс видалення цвілі та грибка — це процедура, яка проводиться з метою усунення цвілі та грибка в приміщенні. Він охоплює кілька етапів, починаючи від оцінки масштабу проблеми й закінчуючи профілактичними заходами для запобігання повторній появі.

Комплексний підхід завжди більш результативний. Це можливість видалити всі прояви цвілі та грибка, усунути проблеми, спричинені ними, а також запобігти їхній повторнічй появі.

Цвіль і грибок можуть викликати найрізноманітніші алергії, подразнення очей і дихальних шляхів, а також пошкодження поверхонь стін. Особливо небезпечними вони можуть бути для здоров’я людей з ослабленою імунною системою.

Як проводиться процедура

Професійна процедура видалення цвілі та грибка завжди починається з оцінки масштабу проблеми. Підбираються конкретні засоби для обробки приміщення, які підходять саме для даного випадку. Наприклад, біла та чорна пліснява — це не одне і те ж саме, й видаляються вони різними хімічними засобами. До того ж відрізняються і самі методи обробки: так, це може бути холодний чи гарячий туман, або ж локальна обробка.

Після цього методом озонації проводиться дезінфекція приміщення для запобігання повторній появі цвілі та грибка. У деяких випадках може знадобитися ремонт пошкоджених поверхонь.

Результативність та гарантії

Особливістю комплексу видалення цвілі та грибка є його висока ефективність. Він знищує не тільки видимі плями цвілі та грибка, а й спори, які можуть бути приховані всередині нерівностей та тріщин стін і стелі.

Тобто комплексна дія надає гарантію на виконані роботи. Це означає, що цвіль та грибок не повернуться протягом довгого періоду часу після процедури, і повторна обробка не знадобиться.

Комплекс видалення цвілі та грибка — це ефективний спосіб позбутися проблем. Він охоплює безліч етапів, починаючи з оцінювання масштабу проблеми, виявлення типу плісняви, причини появи, підбору хімічних речовин та методів протидії та закінчуючи профілактичними заходами для запобігання повторній появі цвілі та грибка.

Та пам’ятайте, самостійне видалення не завжди доцільне, й краще відразу звернутися до фахівців служби DFD!