Вишки-тури: різновиди та як правильно обирати

23.07.2022 | Категория: Инструмент

Кожен з нас, проходячи повз будівельних об’єктів, помічав конструкції, призначені для виконання робіт на висоті.

Такі конструкції володіють зручною робочою платформою, що дозволяє будівельникам виконувати роботу з великою зручністю, залишаючись мобільними. Одними з таких конструкцій є баштові тури. Можна купити вишки-тури за привабливою ціною на сайті інтернет-магазину «Virastar».

Особливості

Баштові тури – мобільні конструкції, які відрізняються від будівельних лісів тим, що можуть використовуватися, забезпечуючи будівельникам зручність в переміщенні і підвищений рівень стійкості. На відміну від драбини, баштовий тур характеризується високою робочою висотою і тим, що забезпечує можливістю здійснювати роботи максимально безпечно і зручно.

Більш того, баштові тури дозволяють значно прискорити процес виконання будівельних робіт. Такі конструкції досить прості в установці, яка може здійснюватися, не використовуючи інструменти.

Можна виділити й інші переваги використання баштових турів:

  1. Можливість переміщати конструкції, чого не скажеш про стаціонарні ліса. При цьому, переміщення здійснюється, не залучаючи додаткову силу, оскільки конструкції оснащені колесами і гальмівною системою.
  2. Досить велика робоча зона, призначена для розміщення фахівців з допоміжними інструментами і матеріалами для будівництва.
  3. Можливість встановлювати вежі на нерівних поверхнях, застосовуючи домкрат, призначений для вирівнювання і збільшення показника стійкості стабілізатора.
  4. Конструкції дозволяють виконувати роботи не тільки зовні будівельного об’єкта, але й зсередини.

Відміни

Будівельні вишки-тури володіють головною відмінністю від альтернативних конструкцій – невеликими розмірами в порівнянні з лісами і великими в порівнянні з помостами. Зовнішнім виглядом конструкція схожа з вузькою вежею. Щоб зібрати вишку, необхідно скористатися компонентами, які також застосовуються і для складання багатосекційної стаціонарної конструкції – рамою, стяжками, настилами та іншим.

Друга відмінність полягає в наявності коліс, призначених для переміщення конструкції. Якщо ж говорити про будівельні ліси, щоб їх перемістити, необхідно розібрати конструкцію і зібрати її заново. Саме завдяки конструкційним особливостям вежі-тури досягають підвищеного попиту і затребуваності в будівельних роботах.