Особливості обробки металевих виробів та декілька порад

18.05.2024 | Категория: Полезные статьи

Обробка виробів, заготовок з металів та сплавів має на меті поліпшення їх властивостей. Існує безліч технологій залежно від умов, у яких використовуватимуться продукція.

Всі ці можливості пропонує українська компанія, про її послуги можна дізнатися на https://karbaz.com.ua/uk/nashi-poslugi/.

Основні види послуг

Виробництво компанії «КАРБАЗ» знаходиться в Сумах, офіс розташований у Києві. Її діяльність полягає у хіміко-термічній обробці виробів або заготовок для їх виробництва. Серед технологій виділяються:

  1. Хіміко-термічна обробка для зміцнення поверхні заготовок та готових виробів: карбонітрація; борування; фосфатування; сульфоціанування; ціанування; азотування; цементація та нітроцементація.
  2. Загартування ТВЧ, індукційне, ізотермічне, в захисних середовищах, аустенізація. Ці технології відносять до термічної обробки.
  3. Виробляються операції старіння, відпалу, відпустки, нормалізації.
  4. На поверхні може створюватись захисна оксидна плівка, щоб уникнути корозії металів.
  5. Абразивне чищення будь-яких матеріалів.
  6. Механічна обробка за допомогою металорізального обладнання.

Послуги надаються машинобудівним підприємствам будь-якого обсягу виробництва та форми власності, ремонтним організаціям та окремим підприємцям, зацікавленим у покращенні якостей виробів та заготовок, відновленні використаних конструкцій.

Особливості компанії

Фірма «КАРБАЗ» працює у цій сфері понад десять років, за цей час нагромадила великий досвід співпраці з різними замовниками. Вона приймає заявки з усієї України, веде роботу на найвищому технологічному рівні.

Добиватися якості обробки допомагає оснащення виробництва передовим обладнанням, високою кваліфікацією робітників та інженерно-технічного персоналу.

У роботу беруться будь-які деталі, починаючи від шестерень і закінчуючи трубами та інструментом. Для обробки замовник може запропонувати вироби із будь-яких марок сталі, чавуну, сплавів кольорових металів. Для них підберуть потрібний спосіб загартування або захисту, проведуть процедуру якісно, тим самим підвищивши термін служби деталей чи конструкцій, що виправдає витрати на послуги компанії «КАРБАЗ».

Необхідно врахувати, що вартість послуг оптимальна за співвідношенням ціна-якість, враховує ринкові реалії. Про рівень роботи виробництва свідчить співпраця компанії з підприємствами, які виконують експортні замовлення.