Особливості виконання друку на футболках та технологія

07.12.2023 | Категория: Полезные статьи

Такі вироби, як футболки з печаткою стали надзвичайно затребуваними в наш час. Кожній людині хочеться виявляти свою індивідуальність у різний спосіб.

Друк на футболках здійснюється різними методами. У кожного з них є свої особливості, тому варто розібратися у всьому докладніше.

Прямий цифровий друк

Даний спосіб нанесення принтів на тканину вважається затребуваним, коли йдеться про невеликі зображення. Найкраще замовляти тираж футболок до п’ятнадцяти штук. Метод схожий на роботу принтера, оскільки фарба лягатиме на тканину відразу. Місце для друку повинно бути позбавлене замків, гудзиків та інших елементів.

Малюнок під час прямого цифрового друку з’являється швидко – всього через двадцять хвилин. Принт не випиратиме, можна гладити одяг праскою, адже фарба знаходиться у волокнах матеріалу. Вартість друку на футболках прийнятна, тож витрачати велику суму грошей не доведеться.

Аплікація

Кольорова плівка нарізається із застосуванням практично плоттера. Потім елементи збираються у єдиний малюнок на футболці. Щоб зафіксувати картинку, потрібно скористатися термопресом. Такий варіант доречний, якщо йдеться про невеликі зображення.

Вибір плівок найширший, вони відрізняються один від одного формами та відтінками. Можна отримати об’ємне зображення, яке виглядатиме презентабельно. При виборі тканини немає обмежень, оскільки картинка вийде яскравою на будь-якому матеріалі. Аплікація легко витримає до 50 прань, вона не вигорятиме від прямих сонячних променів і псуватиметься при прасуванні. Ви можете реалізувати різні задуми, не стикаючись з обмеженнями.

Термотрансфер

Сучасний метод, який з’явився нещодавно. Насправді використовується трансферна папір. Зображення переноситься на тканину термопресом, але іноді застосовується прасування. Друк дозволяє одержати до п’ятдесяти одиниць футболок.

Ви швидко отримаєте кольорове зображення, насиченість відтінків якого збережеться на тривалий час. Можна часто прати такі футболки, обмеження при виборі тканини мінімальні. Трансфери довго зберігаються і не втрачають свого презентабельного вигляду з часом.

Вам варто звертатися за допомогою тільки до перевірених організацій, які пропонують послугу друку на футболках. Ви отримаєте унікальну річ, що підкреслює ваш індивідуальний смак і дозволяє вигідно виділятися з натовпу. До речі, футболка може стати чудовим носієм реклами вашої компанії, якщо зробити вибір на користь зображення у вигляді її логотипу!