Вибір електроскутера: поради та декілька секретів

19.02.2023 | Категория: Полезные статьи

Люди пересуваються містом у різний спосіб: громадським транспортом, на таксі чи особистому автомобілі.

Але час, втрачений у заторах, змушує запізнюватися на роботу та важливі зустрічі. А пішки не завжди зручно добиратися до локації. Альтернатива — сучасний смарт-транспорт на електродвигуні. Електроскутер — простий в управлінні, економічний та зручний міні-байк. Чому варто зупинити свою увагу саме на такому виді транспорту? Детальніше розберемося в статті.

6 переваг електроскутера

Напруженість ситуації в Харкові через обстріли ускладнює переміщення по місту за допомогою громадського транспорту. Варто задуматися над альтернативними варіантами та дізнатися ціни на електроскутери в Харкові. Щоб переконатися, що цей транспортний засіб зручний та вигідний, треба уважно проаналізувати його переваги та недоліки.

  • Економічність. Електродвигун набагато більш економний, ніж бензиновий. Також зникає необхідність заміни масла та фільтрів, бо в електричному байку ці деталі відсутні. У середньому, на 100 км електроскутер витрачатиме бюджет у 50-70 грн, а модель з бензиновим двигуном — 150 грн.
  • Екологічність. Електробайк мінімально впливає на довкілля, хіба що через вироблення електроенергії. Речовини, що виділяються з вихлопними газами в інших типах двигунів, значно більше шкодять довкіллю. Електротранспорт мінімально шумить та не привертає до себе зайвої уваги.
  • Висока швидкість та маневреність. Моделі мають високий обертальний момент та динаміку їзди, що дозволяє розвивати швидкість до 60 км/год і більше. Компактні габарити та неширокі колеса дозволяють спритно об’їжджати затори чи аварії на дорогах. Середній запас ходу складає 60-80 км.
  • Потужність двигуна — під будь-які завдання. Чим довше ви плануєте їздити, тим більш потужним має бути двигун транспортного засобу. Якщо ваш маршрут протяжністю до 25 км, вага тіла — до 100 кг, то буде достатньо моделі на 350 Вт. Для одночасної їзди двох пасажирів на далеку відстань вже знадобиться електробайк на 1200 Вт.
  • Гальмівна система двох різних типів. Можна обрати модель з простими та надійними барабанними гальмами. Дискова система складніша, але значно скорочує гальмівний шлях та дозволяє плавно зупинити транспорт. Такий варіант застосовується у важчих скутерах, які можна знайти в каталозі інтернет-магазину Алло.юа в Харкові.
  • Додаткові можливості. Позаду сидіння може бути встановлено зручний багажник для перевезення речей чи покупок. Вбудована магнітола дозволить проїхатися з вітерцем та улюбленою музикою. Можна поставити сигналізацію, щоб спокійно йти у своїх справах. Виробники надають у комплекті чохол-накидку, щоб вберегти скутер від опадів.

Як і будь-який інший транспортний засіб, електроскутер має ряд недоліків. На ньому некомфортно їздити в холодну погоду з опадами різної інтенсивності. Через недостатню вправність під час їзди можливі падіння й травми, тому варто подбати про захисне спорядження. Компактний скутер не завжди видно в присмерку, особливо водіям великих автомобілів з масштабними «сліпими зонами». Щоб уникнути аварій, потрібно заздалегідь обладнати свій байк світловідбивальними елементами та контролювати справність елементів освітлення.