Димоходи з нержавіючої сталі: переваги та різновиди

26.02.2024 | Категория: Сантехника

Питання опалення дуже актуальне для України. Наш клімат має яскраво виражену сезонність, тому, залежно від пори року, може бути спекотно або холодно.

В останні роки, через особливості ситуації, стають популярні індивідуальні опалювальні системи. А серед останніх високим попитом користується твердопаливне обладнання як максимально автономне. Однак, незалежно від того, який саме агрегат ви використовуєте, поки його принцип роботи пов’язаний зі спалюванням енергоресурсів, вам все ще потрібні димоходи. З нержавіючої сталі aisi 201 «Версія-Люкс» залишається найвигіднішою моделлю. На відміну від конструкцій із цегли, димоходи нержавіючі «Версія-Люкс» дуже прості в монтажі. Вам не доведеться виконувати тривалі ремонтні роботи. До того ж димоходи з нержавіючої сталі «Версія-Люкс» не бояться температурних перепадів. І вони стійкі до впливу вологи та агресивних хімічних сполук, присутніх у диму.

Ми розповімо, якого розміру має бути димоход, а купити «Версія-Люкс» димарі можна від виробника через інтернет-магазин Teplin: https://tepline.com.ua/ua/g12844551-dymohody-versiya-lyuks.

Димоходи з нержавіючої сталі aisi 201 «Версія-Люкс»

Загальна довжина димоходу з нержавіючої сталі aisi 201 серії «Версія-Люкс», а також його діаметр визначається виходячи з вимог, прописаних у паспорті опалювального обладнання. Якщо вихід котла має діаметр менше, ніж потрібно в проєктній документації, орієнтуватися необхідно саме на останню. Також діаметр можна вирахувати за формулою Ø = 2xAxB / A+B, де «А» є шириною виходу, а «В» його висотою.

Довжина нержавіючого димоходу «Версія-Люкс» залежить від особливостей кожного окремого об’єкта. Тому перед встановленням необхідно звернутися до фахівців, які розроблять проєкт з огляду на всі нюанси. Як правило, висота «Версія-Люкс» димаря становить від 5 до 7 метрів.

Купити димарі нержавіючі «Версія-Люкс» через інтернет-магазин «Теплайн»

В Україні варто купити нержавіючі димарі «Версія-Люкс» від компанії «Теплайн». Цей виробник пропонує повний комплект елементів, у тому числі зі сталі марки aisi 201. Зверніть увагу, що нержавіючі димоходи «Версія-Люкс» відповідають європейським стандартам якості, що підтверджується документами, а також тим, що товари поставляються на ринки Європи.

«Версія-Люкс» димарі безпечні і служать не менше 10 років.