Купити контрольні кабелі в Києві та Україні в компанія SKYENERGY
Контрольні кабелі — це багатожильні кабелі, які потрібні для підключення електропристроїв та обладнання. Застосовуються з максимальною напругою 660B та 1000B для змінного та постійного струму відповідно, підходять для встановлення в місцях з високою пожежною безпекою та під землею.
Компанія SKYENERGY пропонує купити контрольні кабелі, призначення яких — моніторинг роботи технічного обладнання, передача даних про розміщення та режим роботи оснащення.
Призначення та особливості застосування
Призначення контрольних кабелів — використання в умовах агресивного середовища, важкодоступних ділянках, тунелях і каналах, необхідність управління та контролю устаткування різних систем: у пожежно-охоронних сигналізаціях, камерах відеоспостереження, для з’єднання кількох ділянок ланцюга, у вторинних ланцюгах. Можливе монтування усередині об’єктів або прокладка під землею.
Особливістю контрольних кабелів є їхнє нерухоме приєднання до різного електротехнічного обладнання. У загальноприйнятій класифікації цей вид продукції позначають абревіатурою КВВГ. Розглянемо особливості маркування та види контрольного кабелю:
· КВВГ — контрольний кабель, який призначений для використання у несприятливих умовах навколишнього середовища при підвищеній вологості повітря до 98%;
· КВВГ Е — екранований кабель для внутрішньої прокладки у важкодоступних ділянках споруд, шахтах та тунелях;
· КВВГз — модифікація із внутрішнім гідрофобним заповненням;
· КВВГнг — різновид попередньої моделі, що використовується в умовах пожежної небезпеки;
· КВБбШв — екранована модель для зовнішньої та внутрішньої прокладки у пожежонебезпечних місцях;
· АКВВГ — кабель, в основі якого алюмінієва струмопровідна жила;
· АКВБбШв — модель з алюмінієвою жилою, сталева оцинкована стрічка використовується як броня.
Різновиди та будова контрольних кабелів
В основі виробу — струмопровідна монолітна жила з алюмінію, міді або металу. У маркуванні кабелю спеціальними символами позначені матеріал провідників, тип ізоляції, матеріал та будова оболонки, кількість жил та їх перетин. У деяких моделях передбачено всередині водовідштовхувальне гелієве наповнення. Кабель може бути екранованим та неекранованим. Ізоляція провідника виконана з негорючого матеріалу — оболонка з полівінілхлориду або гуми.
Конструкція та будова контрольного кабелю:
1. Кожна з жил є мідним або алюмінієвим струмопровідним одно дротяним проводом круглого перерізу.
2. Роздільна ПВХ ізоляція із пластикату кожної жили, у деяких моделях виконана з негорючих матеріалів. Повив обов’язково включає пару, в якій жили відрізняються між собою за кольором.
3. Зовнішня ізоляційна оболонка у деяких моделях з наявністю екранування у вигляді фольги або стрічки.
Для кожної конкретної задачі слід обирати контрольний кабель з відповідними характеристиками. Особливу увагу слід приділити вигину в залежності від діаметра та експлуатаційним температурам. Купити контрольні кабелі в Києві можна, оформивши заявку на нашому сайті онлайн або за телефоном. Консультант підбере оптимальну модель для вашого проєкту, враховуючи умови експлуатації, вимоги до прокладання та індивідуальні особливості об’єкта.