Ремонт приміщень: особливості, правила и декілька порад

23.07.2023 | Категория: Стройматериалы

Процес ремонту будь-якого приміщення, крім фінансових витрат, приносить безліч турбот щодо вибору матеріалів та способів проведення процесу.

Якщо немає досвіду та навичок, то краще скористатися послугами спеціалістів, здатних провести процес на високому рівні. Для цього пропонується ремонт приміщень Київ від перевіреної компанії.

Особливості процедури

Починати процес необхідно з визначення масштабів і які види дій планується вжити. У ремонт може включатися обробка стін шпалерами і фарбування підлог, в іншому випадку це може бути повне переобладнання кімнат з переплануванням.

Поділяють поняття косметичного ремонту та капітального. У першому випадку проводиться зняття старих оздоблювальних матеріалів та нанесення або встановлення нових. Процес не торкається переробки конструкцій, створення нових елементів. Капітальний ремонт передбачає демонтаж всіх фінішних покриттів аж до голих стін, чорнових підлог та підстави перекриттів, заміну інженерних комунікацій та обладнання.

Залежно від обраного способу ремонту проводять кілька етапів робіт:

  1. Вивчають всі особливості приміщень і визначають варіанти процедур, які дії потрібно виконати.
  2. Виходячи з розробленого плану, визначаються етапи демонтажу та проведення ремонтних робіт, складається кошторис на придбання матеріалів, обладнання, оплати роботи спеціалістів.
  3. При капітальному ремонті проводиться демонтаж усіх оздоблювальних матеріалів, знімаються підлоги та інженерні комунікації. Їх заздалегідь відключають від основних магістралей.
  4. Процес ремонту починається з встановлення нових трубопроводів опалення та води, каналізації, прокладання ліній електрики. Сантехнічне та інше обладнання можна встановлювати після проведення деяких оздоблювальних робіт, наприклад, вішати батареї після обробки стін фінішними матеріалами.
  5. Проводиться чорнове та підготовче оздоблення стін, стель, підлог.
  6. Монтуються вікна та двері.
  7. Далі монтаж ведеться в наступному порядку: створюється чорнове покриття підлоги, обробляються стелі, стіни, після чого проводиться установка фінішного покриття для підлоги і його остаточне оформлення.

Поради

При проведенні робіт та виборі етапів слід враховувати варіанти оздоблення, використовувані технології та матеріали, наприклад, якщо планується автоматична штукатурка стін, то її краще проводити без навішених дверей та встановлених вікон.

При складанні плану робіт потрібно мати вже готовий план дизайну приміщень, знати, як виглядатиме підсумковий результат.