Характеристики підсумка для магазинів: як правильно вибрати

24.03.2023 | Категория: Полезные статьи

Люди військових спеціальностей часто беруть участь у вирішенні військових конфліктів у різних частинах світу.

У деяких випадках, вони самостійно набувають необхідну амуніцію, яку вважають зручною для використання при веденні бойових дій.

Купити підсумки для магазинів необхідно з тієї причини, що вони створюють додаткове місце для зберігання боєприпасів, що знаходиться на відстані витягнутої руки. Крім основного призначення, підсумок для магазину може стати в нагоді для перенесення різних предметів першої необхідності:

  • радіостанція;
  • медикаментів та іншого приладдя медичного призначення.

Даний предмет актуальний не тільки для військових, але і людей, що віддають перевагу активному відпочинку: рибалок, мисливців, любителів страйкболу.

Підсумки для магазинів виготовляють з міцної тканини. Найпоширенішою є авізент (капрон, просочений акрилом). Такий матеріал, за рахунок обробки, набуває високу міцність, але, на жаль, промокає і пропускає воду.

Широким попитом користуються вироби, виготовлені з кордури або оксфорда. Основною відмінністю служить малюнок нейлонових переплетень, що робить кордуру на порядок важче.

У продажу є два види підсумків для магазинів: одинарні і подвійні, обладнані клапанами, що оберігають арсенал від випадання. Стійкість до стирання додає щільна стінка, вона, одночасно, виконує функцію захисту боєприпасів.

Характеристики підсумка для магазинів: Як правильно вибрати

Щоб придбати якісний військовий атрибут, необхідно визначитися з критеріями вибору. Основну увагу, при покупці підсумка для магазинів, приділяють таким параметрам:

  • механізм фіксації;
  • швидкість і легкість вилучення;
  • наскільки гучний звук виробляє клапан при відкритті підсумка;
  • основні якості матеріалу виготовлення, такі як водонепроникність, вага, щільність, стійкість до зносу і перепадів температурного режиму;
  • розмір;
  • кольорова гама.

Не слід забувати про кріплення. Для даного виробу характерні два основних види: MOLLE і ALICE. Перший варіант відноситься до сучасних розробок. Його кріплення здійснюється до обмундирування, яким є розвантажувальний жилет. Так бійцеві надається свобода дій і пересування.

ALICE відноситься до застарілих варіантів кріплення, яке здійснюється за рахунок ременя. Даний спосіб не дає свободи маневру бійцеві і не дозволяє носити з собою кілька підсумків одночасно.
Асортимент підсумків для магазинів досить широкий. Його ціновий діапазон має значний розкид. На ціноутворення впливає матеріал виготовлення і розмір амуніції.