Фільтри для крапельного поливу: різновиди та вибір

25.08.2023 | Категория: Системы комфорта

Серед численних видів систем поливу, якими користуються дачники та садівники, можна відзначити кілька найбільш затребуваних.

І від того, наскільки грамотно буде зроблено вибір, залежить і те, якого результату можна буде досягти. Наразі особливою популярністю користуються крапельні системи. Але щоб забезпечити нормальну роботу, потрібно правильно вибирати фільтри для крапельного поливу, відповідні встановленим вимогам. Тільки в цьому випадку можна отримати якісний результат.

Основні різновиди

Оскільки компанії постачають різноманітні види фільтрів, до вибору варто підходити відповідально. Як орієнтир варто використовувати кілька ключових параметрів.

  1. Лінійні моделі. Цей варіант відрізняється не лише зручністю, а й простотою експлуатації. Подібні фільтри вводять не тільки до складу крапельної системи, а й у багато іншого обладнання. Для того, щоб підвищити ефективність, можна одночасно встановлювати не один, а кілька фільтрів. Все це дозволить зробити вибір на користь привабливої моделі. Щоб проводити монтаж таких фільтрів, не потрібно мати особливий досвід.
  2. Дискові фільтри. Так як на продаж надходить безліч видів фільтрів, у кожному випадку можна буде вибрати те, що ідеально підійде. Професіонали провели тестування, що дозволило встановити ефективність та результативність нових моделей. До переваг подібних фільтрів можна віднести не лише тривалий термін експлуатації, а й високим рівнем якості. Все це дозволить зробити установку.
  3. Сітчасті моделі. Вони виділяються досить тривалим терміном дії. Вони можуть мати різноманітні розміри, конфігурації. Все це дозволить вибрати ту модель, яка ідеально підійде для експлуатації.

Додаткові рекомендації

Щоб правильно вибрати фільтр, а також мінімізувати всі майбутні витрати варто звернути увагу на пропускну здатність. Від цього показника залежить як ступінь ефективності всієї системи, а й вартість її. Щоб правильно все розрахувати, слід звернути увагу на основні умови експлуатації.

Для конструювання фільтрів зазвичай застосовують сучасні полімерні склади, а також пластик. Все тому, що вони нормально переносять активну дію температури. Дані фільтри вводять у склад різноманітного устаткування, у складі крапельної системи. Це дозволяє експлуатувати обладнання для поливу протягом тривалого часу. При цьому термін використання не буде коротким.